Red Dead Redemption 2 to nie ściema! Możliwa kontynuacja nie jest wykluczana!

 

Portal gry-online.pl dodał ciekawy artykuł dotyczący gry, która w 2010 roku stałą się hitem. Jak sami nazwali – „GTA na Dzikim Zachodzie” to jedna z tych ważniejszych gier gwiazdy koło której nie przejdziesz obojętnie. Przechodząc do sedna. Prezes firmy Take-Two, Strauss Zelnick powiedział, że celem firmy jest wieczne kontynuowanie swoich najlepszych marek, które są pewne za każdym razem kiedy są wydawane (jak w przypadku GTA). Wymienione zostały takie gry jak BioShock, Borderlands, Civilization, oraz Red Dead! Zelnick dodał:

 

„Konkurencja nie patrzy w ten sposób na tą kwestię. Uważa, że marka ma pewien okres życia, po czym przechodzi się do czegoś nowego, dlatego lepiej kuć żelazo póki gorące. Nasz pogląd jest odmienny. Najlepsze marki, to wieczne marki. Przykładem spoza branży gier jest James Bond.Naszym celem nie jest tylko rozwinąć Grand Theft Auto, lecz także budować nowe serie, które mają potencjał stać się wiecznymi, jak choćby Red DeadBorderlandsBioShock,Civilization czy inne.”

 

Niemal pewne jest to, że Rockstar szykuje się do wydania kontynuacji rewolwerówki i coś mi się wydaje, że zapowiedź tej produkcji pojawi się szybciej niż się tego spodziewamy. Nie zapomnijmy też o Agencie koło którego do niedawna było cicho, bowiem firma odnowiła znaki towarowe owej tajemniczej gry. Radziłbym się przygotować na mocne fajerwerki 🙂

 

Dzięki Gracjan za podesłanie newsa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *