Rockstar Fansites Roundup – czyli jak znaleźliśmy się na Rockstar Newswire!

Kiedy w ubiegłym miesiącu światło dzienne ujrzał drugi zwiastun Grand Theft Auto V do sieci wypłynęła masa ciekawych i zabawnych fanowskich kreacji, analiz i innych rzeczy dotyczących GTA V, które zostały rozpowszechnione przez wierny krąg fanowskich stron Rockstar Games. Oto zaledwie kilka z nich:

 

– Tego samego dnia, kiedy swoją premierę miał drugi oficjalny zwiastun, bardzo utalentowany artysta i fan Ferino Design z platformy deviantART wrzucił imponującą pracę, „Grand Theft Auto V: Art in Motion” – która skupia wszystkie oficjalne artworki w jednym filmiku i ponadto dodaje im „życie”, a wszystko to w rytmach Gil Scott Heron i Ghostface Killah. Nie można pominąć serwisu GTAGaming, który rozpowszechnił to arcydzieło.

 

– Wierny uczestnik Social Club multiplayer events i długoletni członek społeczności fansite’owskich, GermanScientist z RockstarBase.com stworzył piękną galerie animowanych gifów, w których znalazły się najlepsze momenty drugiego trailera. Możecie je wszystkie przeglądnąć także na http://www.rockstarbase.com/grand-theft-auto-v-gifs.

 

(Via Rockstar24.eu, Grand Theft Auto V u góry i GTA: San Andreas u dołu.)

– Polski fansite Rockstar24.eu opublikował dość kompleksową galerię porównawczą z Los Santos, które pojawiło się w  2004 roku w Grand Theft Auto: San Andreas w stosunku do zdjęć Los Santos z Grand Theft Auto V, galeria pierwotnie pojawiła się na GTAForums. Twórca wykonał dość trudną pracę, gdyż musiał odwzorować niemalże identyczną scenerię jak w oficjalnych screenshotach. Zobaczcie pełną galerie na https://rockstar24.eu/portal/?p=255.

 

– Wasza reakcja, komentarze, analizy i spekulacje na temat drugiego trailera wypaliły natychmiastowo na YouTube, na Rockstar Newswire, na wszystkich naszych fanowskich stronach i forach, oraz w całym internecie . Dziękujemy wszystkim fanom serii za tą wielką sympatię do naszej firmy i jesteśmy zachwyceni waszym przekonaniem do owoców naszej pracy. Jesteśmy tak samo podekscytowani wiosenną premierą kolejnej części Grand Theft Auto i od razu zapowiadamy, że możecie wyczekiwać wielu nowych informacji po nowym roku. W między czasie przedstawiamy kilka ciekawych analiz i spekulacji m.in. na Rockstar NetworkGTA Warehouse,  GTAForums i na polskim Rockstar24.eu.

 

– Brandon Arseneault z deviantART namalował te piękne panie z Vice City – pani po prawej (nazwana Martini Girl nosi wielkie diamentowe kolczyki i różowe bikini, natomiast pani po lewej to aktorka filmów dla dorosłych – Candy Suxxx ubrana w patriotyczny strój kąpielowy.

 

– Wierny członek Social Clubu i YouTube broadcaster GTALAD4EVA (Lewis) stworzył piękny i sentymentalny filmik w GTAIV o nazwie Grand Theft Auto IV –  Goodbye Liberty City (Get Ready for GTA V). Żegnaj Liberty City…

 

 – Ten film przykuł naszą uwagę już jakiś czas temu na YouTube. Imponująco wykonany fanowski film akcji wyreżyserowany przez Gevorg Karensky„Grand Theft Auto: RISE jest o narodzinach bohatera podziemia. On nie jest bohaterem jakiego sobie wyobrażamy. On jest zanurzony we własnej wewnętrznej ciemności. On jest bohaterem. Ludzie będą upadać, rzeczy będą się łamać, on będzie pozostawiony sam w tunelu bez światła na końcu. To jest inne podejście do działania znanego na całym świecie – Grand Theft Auto IV.”

 

 – Ostatnie fanowskie wideo to nic innego jak fantastyczne przeniesienie drugiego trailera GTA V do Grand Theft Auto IV. Niesamowite jest to, że klip został ukończony w zaledwie trzy dni i został opublikowany już 17 listopada. Imponujący i jeden z lepszych jakie do tej pory widzieliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *