Świąteczna wyprzedaż w Rockstar Warehouse: do 22.12 wszystko o 30% taniej

actual_1450278917Od dzisiaj do wtorku 22.12 możecie korzystać w sklepie Rockstar ze świątecznej wyprzedaży, podczas której obowiązuje zniżka 30% na wszystkie produkty.

Promocja dotyczy wszystkich gier: od najnowszych wersji Grand Theft Auto V na PS4, Xbox One i PC do klasyków w stylu GTA San Andreas, Manhunt, Bully i nie tylko. O 30% obniżone zostały również ceny płyt z oryginalną ścieżką dźwiękową, klasycznych koszulek i gadżetów w stylu mydła Eradicator z Red Dead Redemption czy latarki z L.A. Noire, cyfrowych wersji gier PC, a nawet kart gotówkowych Shark do GTA V na PC.

Do kolekcji Grand Theft Auto V dodana została także nowa zawartość, której wcześniej nie można było kupić. Jeśli chcecie uzupełnić własną kolekcję gadżetów z GTA V bądź szukacie odjazdowego prezentu dla fana GTA, teraz możecie sięgnąć po rzadki towar w stylu koszulki polo Grotti, przypinek radiowych GTA V, butelki na wodę firmy Sprunk, dmuchanego sterowca XERO, antystresowej piłki dr. Friedlandera i innych rzeczy – wszystko zostało przecenione o 30%, a promocja potrwa do wtorku 22.12. Pamiętajcie też, że na nasze sklepowe półki wróciło wiele z przedmiotów, które zostały wyprzedane podczas promocji z okazji Święta Dziękczynienia, np. termoczułe kubki Merryweather i przyciski do papieru Epsilon.

Promocja potrwa do 22 grudnia.
www.rockstarwarehouse.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *