Święto Dziękczynienia w GTA Online: podwójne GTA$ i RP za wszystkie tryby adwersarza, czarnopiątkowe obniżki i wiele więcej

actual_1448471748Odłóżcie Pißwassera, wyciągnijcie z piekarnika drób i ruszcie do GTA Online, bo w Święto Dziękczynienia mamy dla Was świetne premie i obniżki cen. Oprócz podwójnych GTA$ i RP za WSZYSTKIE tryby adwersarza na wszystkich platformach, na PC, PS4 i Xbox One dostępna będzie także wyróżniona lista gier wydarzenia z trzema odmianami uruchomionego wczoraj trybu adwersarza Biegacz. A to nie wszystko. Szczegóły poniżej.

PODWÓJNE GTA$ I RP W TRYBACH ADWERSARZA: OD 26.11 DO 29.11
Przez cztery dni zgarniajcie podwójne premie GTA$ i RP za wszystkie tryby adwersarza GTA Online, w tym klasykę Zabawmy się czy Mentalność oblężenia, a także nowsze w rodzaju Gonitwy, Oprawcy czy właśnie Biegacza. Ten najnowszy tryb, w którym drużyny ścierają się w 2-minutowym sparingu futbolu amerykańskiego na autostradzie Los Santos, jest wręcz idealny na meczowy weekend.

Listę gier trybu adwersarza na PC, PS4 i Xbox One będziecie mogli przez cały weekend uruchamiać bezpośrednio z ekranów wczytywania GTA V. Jeśli weszliście już do gry bądź chcecie zagrać ze znajomymi czy ekipą, wystarczy przejść do sekcji z listami gier Rockstar w menu pauzy i wybrać opcję listy gier „Biegacz”.

TYLKO W PIĄTEK: 40% ZNIŻKI NA MIESZKANIA I 25% ZNIŻKI NA POJAZDY
W Czarny Piątek 27.11 możecie skorzystać w GTA Online z dwóch wyprzedaży na wszystkich platformach (w tym PS3 i Xbox 360). Aby się upewnić, że będziecie mieć odpowiednie cztery kąty do ugoszczenia znajomych, Dynasty 8 oferuje 40% zniżki na wszystkie mieszkania. Aby pomóc Wam zdobyć najbardziej odjazdowe wozy w południowym San Andreas, wszystkie pojazdy będą o 25% tańsze. Wszyscy chcący nabyć wreszcie czwartą posiadłość w GTA Online bądź uzupełnić swoją kolekcję lowriderów, powinni odpowiednio zaznaczyć sobie ten piątek w kalendarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *