Tryb GTA Online „Capture” jest już dostępny!

actual_1386962721

Capture – najnowszy dodatek do kolekcji trybów zespołowych w Grand Theft Auto Online , jest teraz dostępny jako częśc najnowszej darmowej aktualizacji na PlayStation Network i Xbox Live. Dwadzieścia nowych zadań w tym cztery unikalne tryby pokażą wam czym jest tryb Capture the Flag w odświeżonej i zmodernizowanej wersji od Rockstar Games zwanej "Przejmij". Strategia odgrywa tutaj ogromną rolę, planuj jak unieruchomić swoich wrogów stawiając pułapki i przeszkody aby zabezpieczyć towar który chronisz. W ten sam sposób planuj zdobycie towaru przeciwnika napadając jego bazę w najmniej oczekiwanym momencie, pod osłoną nocy, lub przeprowadź zwykłą konforntacje i zabij wszystkich wrogów. Zadania są dostępne w "wolnym trybie" (freemode) rozłożone na czterech różnych trybach, które zostały opisane poniżej:

Raid (Napad)

W napadzie będziesz musiał walczyć na swój sposób by wykraść z bazy przeciwnika paczkę i dostarczyć ją do miejsca odebrania. Im szybciej to zrobisz tym więcej punktów dostaniesz. Możesz też ukraść więcej paczek by zdobyć kolejne ilości punktów, dzięki którym będziesz bliżej wygranej.

  • Beachin (Plażowanie) – sauny i kiepskie koszulki to nie jedyne rzeczy jakie można spotkać na plaży Vespucci. Cztery frakcje napadają nawzajem na siebie chcąc odebrać cenny ładunek i przejąć kontrolę nad plażą. Weź towar i zawieź go do swojej bazy.
  • Wargames (Gry Wojenne) – jak w każdej operacji wojskowej, nawet kiedy akcja rozgrywa się w Bazie Lotniczej Fort Zancudo nie ma czasu na pierdoły. Zespoły magazunją tam broń, którą później sprzedadzą na czarnym rynku. Twoim zadaniem jest przedostanie się do bazy i wykradnięcie wszystkiego co potrafi strzelać. Tutaj nie ma limitów co możesz wykorzystać do napadu. Rozwal ich choćby odrzutowcem wojskowym!

​Hold (Twierdza)

W tym trybie twoim zadaniem będzie zebranie i przechowanie w bazie jak największej ilości towarów. Możesz je znaleźć na mapie, bądź ukraść z bazy przeciwnika. Zdobądź wymaganą ilość punktów, lub wyprzedź swojego przeciwnika, a następnie broń swojej bazy aż minie czas by wygrać!

  • Block Party (Impreza na dzielni) – przemoc gangów na wzgórzach Chamberlain wzrosła, kiedy każdy z nich walczy o swój teren na dzielnicach. Cztery frakcje z dwiema paczkami, próbują napaść na siebie, by chronić swoje towary. Jeśli zdobędziesz paczkę przeciwników, będziesz je musiał bardzo mocno chronić.

actual_1386962738

GTA (Wielka Kradzież Samochodów)

Jak wszechobecny skrót mówi, tryb będzie polegał na kradzieży pojazdów z docelowych punktów na mapie i przetransportowanie ich do bazy. Wygrywa ta drużyna, która ukradnie więcej samochodów w wyznaczonym czasie. 

  • My Maibatsu (Moje Maibatsu) – twoje zadanie jest banalnie proste. Musisz dostać się do fabryki Maibatsu, ukraść z niej cztery Sanchezy i zawinąć je do bazy. Jednak nie tylko ty dostałeś takie zadanie, miej się na baczności!
  • Field of Screams (Pole krzyków) – Grapeseed, niegdyś spokojna wioska, teraz przypomina piekło na ziemi. Jest czas żniw, dwie drużyny walczą o dostanie się do traktora Fieldmaster. Bądź pierwszy, ukradnij go, a następnie przetransportuj do swojej bazy. 

​Contend (Spór)

W Sporze jest tylko jedna paczka, położna na środku mapy. Drużyny muszą walczyć aby doprowadzić ten towar do swoich baz. Haczyk jest taki, że jeśli ktoś podniesie paczkę, nowa (inna) respawnuje się w tym samym miejscu i wygrywa ten, która przesyłkę dostarczy pierwszy.

  • Salty Snatch (Słony przekręt) – dwa gangi walczą o cenne towary, które wylądowały na plaży Chumash. Przetransportuj drogie paczki do swojej bazy by wygrać i miej się na baczności, bowiem inni będą na Ciebie polować.

actual_1386962751

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *