Tryby Adwersarza, zadania dnia i inne nowości w GTA Online

actual_1425415163

 

W przyszłym tygodniu aktualizacja Napady wprowadzi do GTA Online nowy wymiar rozgrywki, dając graczom możliwość wykonywania wspólnymi siłami dużych napadów. Poza tą ogromną zmianą pojawi się sporo nowych funkcji i usprawnień, które znacznie zwiększą możliwości GTA Online. Tryb Adwersarza wprowadzi trzy nowe formy współzawodnictwa w GTA Online, a zadania dnia i nowe zajęcia w trybie gry swobodnej tchną nowe życie w i tak już rozszalałe ulice Los Santos i hrabstwa Blaine. Oto część nowinek i dodatków, które w przyszłym tygodniu wraz z Napadami trafią do Grand Theft Auto Online.

NOWE TRYBY ADWERSARZA

Te nowe tryby gracz vs. gracz wprowadzają do GTA Online liczne emocjonujące wyzwania. Tryby Adwersarza odblokowują się wraz z postępami w Napadach.

actual_1425415192

Zabawmy się
Drużyna trzech kurierów musi dotrzeć do celu, a drużyna łowców ma za zadanie ich wyeliminować. Kurierzy są świetnie uzbrojeni, ale poruszają się na piechotę i każdy z nich ma tylko jedno życie. Łowcy z kolei dzierżą strzelby (celowanie w trybie swobodnym), jeżdżą na motocyklach i łazikach oraz mają dostęp do nieskończonej liczby odrodzeń, ale nie mogą zsiadać ze swoich pojazdów.

actual_1425415202

Mentalność oblężenia
Maksymalnie czterech graczy broni swojego terenu przed większą liczebnie grupą (do 6 osób), ale w zamian ma do dyspozycji lepsze uzbrojenie. Akcja obronna w stylu GTA – napastnicy otrzymują nieskończoną liczbę odrodzeń, ale biegają jedynie z obrzynami. Obrońcy mogą strzelać z czego zapragną.

actual_1425415212

Hasta La Vista
To pościg, w którym kierowcy wielkich ciężarówek polują na drużynę rowerzystów. Cel pedałujących jest prosty: dojechać do ostatniego punktu kontrolnego, uniknąwszy zmiażdżenia pod kołami potężnego tira. Tirowcy nie mają tradycyjnego uzbrojenia, więc muszą polegać na destrukcyjnej sile swoich pojazdów, a rowerzyści wykorzystać zwrotność i przyspieszenie rowerów, a także co chwila zerkać za plecy, aby uciec przed ciężarówkami. Wystarczy, że jeden z uciekinierów dojedzie do mety, a wygra cała drużyna rowerzystów. Kierowcy wygrają, jeśli wyeliminują wszystkich rowerzystów.

Zadania dnia
Codzienna aktywność w Los Santos właśnie stała się nieco bardziej dochodowa. Nieważne, czy wolicie konkretne akcje, czy rozrywki trybu gry swobodnej, zadania dnia otworzą Wam dostęp do serii wyzwań i nowego źródła GTA$. Każdego dnia do wykonania będą trzy zadania, a gracze mogą wykonywać je wiele dni pod rząd, aby zebrać premie sięgające nawet 500 000 GTA$.

actual_1425415224

Nowe rozrywki
Razem z innymi graczami otrzymacie nowe możliwości zarobienia gotówki i RP dzięki nowym zajęciom w trybie gry swobodnej. Oczekujcie telefonu od Lestera, który może potrzebować Waszej pomocy, żeby odwrócić uwagę glin i odciążyć tym samym inną ekipę. Lamar może zadzwonić po pomoc w zniszczeniu wybranych pojazdów, a Trevor i Ron mogą potrzebować wsparcia w zakresie eliminowania podniebnej konkurencji. Za wykonywanie tych nowych wyzwań oprócz RP i GTA$ zdobędziecie też odpowiednie nagrody.

Wprowadzony zostanie także system e-mailowych powiadomień, który umożliwi kontaktowanie się i komunikowanie ze znajomymi z GTA Online, niezależnie od tego, w jakiej znajdują się sesji. Jest także sporo nowych nagród w postaci przedmiotów, w tym koszulek i modyfikacji samochodów.

Wszystkie powyższe nowinki zostaną dodane do GTA Online na konsolach wraz z Napadami, czyli 10 marca. Gracze PC będą mogli z nich skorzystać w dniu premiery gry – 14 kwietnia. Wkrótce na Newswire pojawią się kolejne informacje na ten temat, w tym sugestie, jak przygotować swoją ekipę na wyzwania nadchodzącego tygodnia.

via: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *