Tydzień pojedynków w GTA Online (27 maja – 2 czerwca): 2x GTA$ i RP za wyścigi i tryb Sumo oraz zniżki na domy na palach, Dubstę 6×6 i nie tylko

actual_1464361806Załapcie się na podwójne premie GTA$ i ogromne zniżki w ramach Tygodnia pojedynków w GTA Online, który potrwa do czwartku 2 czerwca. Wszystkie wyścigi w GTA Online, w tym te stworzone przez graczy, zapewniają w ten weekend dodatkowe nagrody, co jest świetną okazją do uzbierania funduszy na zakup przecenionych luksusowych dóbr, od popularnych domów na palach do sześciokołowego Benefactora Dubsty i nie tylko. Oto szczegóły:

PODWÓJNE PREMIE GTA$ I RP

Podwójne GTA$ i RP za wszystkie wyścigi (zarówno te stworzone przez Rockstar, jak i przez graczy) do niedzieli 29 maja włącznie. Możecie rozkręcić własną listę gier z wyścigami, uruchomić losowe wyścigi bądź nacisnąć odpowiedni przycisk na ekranie wczytywania GTA V, aby błyskawicznie wskoczyć do listy z podwójnymi premiami GTA$ i RP. Dodatkowe nagrody RP dostępne będą również od poniedziałku do czwartku, dzięki czemu szybko awansujecie na wyższą rangę.

Dodatkowo przez cały tydzień wyższe nagrody zapewniać będzie też ceniony tryb adwersarza Sumo. Niezależnie od tego, czy pozostaniecie na arenie do końca, czy wypadniecie jako pierwsi, do niedzieli i tak zarobicie podwójne premie GTA$ i RP, a od poniedziałku do czwartku: podwójne premie RP.

50% ZNIŻKI NA DOMY NA PALACH

Rynek nieruchomości w Los Santos rozgrzał się do czerwoności, bo Dynasty8 do czwartku o połowę obniża cenę domów na palach. Cieszcie się pięknymi widokami Vinewood, wzgórz Rockford i nie tylko dzięki domom za grube miliony, które teraz dostępne są w niższej cenie. Wskoczcie przez iFruita na stronę Dynasty8 i uwijcie sobie nowe gniazdko!

50% ZNIŻKI NA BENEFACTORA DUBSTĘ

Połączcie elegancję i szorstkość w jedno dzięki zakupie Benefactora Dubsty za połowę ceny. Dubsta idealnie nadaje się tak do przejażdżek po mieście, jak i przemierzania trudnego terenu hrabstwa Blaine, ale upewnijcie się, że macie co najmniej 100. rangę, aby odblokować tego 6-kołowego potwora.

25% ZNIŻKI NA ULEPSZENIA BENNY’EGO

Ulepszcie swoje pojazdy seryjne do wersji ekskluzywnych. Zapełnijcie garaże swoich nowych domów na palach ulepszonymi Sultanami, Banshee i nie tylko, bo Benny oferuje swoje ulepszenia w niższej o 25% cenie.

ZNIŻKI NA INSURGENTY

Warstock Cache and Carry wspólnie z producentem HVY Industries oferuje zniżkę na oba warianty Insurgentów. Tylko w tym tygodniu możecie kupić standardowego Insurgenta o 25% taniej. Chcecie mieć trochę większego kopa? W takim razie sięgnijcie po wersję opancerzoną, która jest tańsza o 50%. Terroryzujcie ulice, nie swoje portfele.

75% ZNIŻKI NA USŁUGI LESTERA

Do czwartku Lester Crest będzie na tyle dobry, by oferować swoje usługi o 75% taniej. Jeśli chcecie wyznaczyć nagrodę za czyjąś głowę, odszukać dany pojazd bądź sprawić, żeby gliny puściły Wam coś płazem, to uderzcie do Lestera. Odszukajcie go w swoim iFruicie i poproście o pomoc.

25% ZNIŻKI NA WYBRANY ASORTYMENT AMMU-NATION

Ammu-Nation też przyłącza się do zniżek i to z przytupem, bo oferuje rakietnicę i wyrzutnię namierzającą, a także amunicję do nich, 25% taniej. Udajcie się w tym tygodniu do jednego z dziesięciu punktów sprzedaży i zaopatrzcie się na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *