TYDZIEŃ PRÓB CZASOWYCH (6-12.05) w GTA Online!

actual_1462551914Przez cały tydzień mamy dla Was codziennie próby czasowe w grze swobodnej, za które można zdobyć podwójne premie GTA$ i RP (jeśli zdołacie wykręcić odpowiedni czas). Aby się upewnić, że jesteście dostatecznie dobrze wyposażeni na tę okoliczność, Legendary Motorsport i Los Santos Customs oferują ogromne zniżki na superszybkie pojazdy i modyfikacje silnika. Wszystkie te atrakcje (wraz z wyścigową listą z podwójnymi premiami RP i bezpłatnymi wybranymi usługami na telefon) będą dostępne od dziś aż do czwartku 12 maja. Szczegóły poniżej:

PODWÓJNE PREMIE GTA$ i RP ZA CODZIENNE PRÓBY CZASOWE W GRZE SWOBODNEJ

Przez cały tydzień oferujemy nagrody za uczestnictwo w codziennych próbach czasowych w trybie gry swobodnej w GTA Online oraz podwójne premie GTA$ i RP za ich ukończenie. Dostaniecie na to 24 godziny (być może będziecie potrzebować kilku podejść), więc jak najszybciej dołączcie do zmagań, wjeżdżając w fioletowe wyzwalacze, które na mapie oznaczone będą symbolem fioletowego stopera. Nie martwcie się, jeśli zdążyliście już wcześniej je zaliczyć – i tak dostaniecie stosowną nagrodę (a nawet więcej!). Obserwujcie nas na TwitterzeInstagramie i Facebooku, bo tam właśnie zamieścimy stosowne przypomnienia. Cały harmonogram znajdziecie też tutaj:

  • piątek 6 maja: Amfiteatr Vinewood
  • sobota 7 maja: Do podnóża Chiliad
  • niedziela 8 maja: Góra Gordo
  • poniedziałek 9 maja: Great Ocean Highway
  • wtorek 10 maja: Tartak
  • środa 11 maja: Stadion Maze Bank
  • czwartek 12 maja: Od początku do końca

ZENTORNO, T20 I OSIRIS – 50% TAŃSZE

Próby czasowe to jedne z najtrudniejszych wyzwań dla jednego gracza w GTA Online. Tutaj w walce o dobry czas liczy się każda milisekunda, więc skorzystajcie ze zniżki 50% na najszybsze i najsmuklejsze bryki w południowym San Andreas. T20, Zentorno i Pegassi Osiris dostępne są teraz w promocyjnej cenie, dzięki czemu łatwej wykręcicie odpowiedni czas.

HAKUCHOU I AKUMA – 50% TAŃSZE

Jeśli wolicie ścigać się na dwóch kółkach lub jeśli dany teren nie służy niskopodwoziowym superautom, sprawcie sobie Hakuchou bądź Akumę, które także mogą być Wasze za połowę ceny.

WYBRANE MODYFIKACJE POJAZDÓW – 30% TAŃSZE

Przygotujcie swoje bryki na wyzwania prób czasowych i skorzystajcie z okazyjnej ceny (zniżka 30%) modyfikacji silnika, hamulców i zawieszenia, które pozwolą Wam szybciej pokonywać trasy. Los Santos Customs obniża też cenę fabrycznych i chromowanych felg. Nie sprawią one, że pojedziecie szybciej, ale wyglądać będziecie zjawiskowo.

BEZPŁATNE USŁUGI ZWIĄZANE Z POJAZDAMI

Przydatne usługi Lestera, Gliny przymykają oko i Zmniejsz poziom pościgu, a także inne ciekawe usługi mechanika, są w tym tygodniu zupełnie bezpłatne. Zadzwońcie do nich, aby przemierzanie szos stało się prostsze, i udajcie się na trasę próby czasowej.

LISTA GIER Z PODWÓJNYMI PREMIAMI RP

W tym tygodniu dostępna jest także lista gier z wyścigami lądowymi, za którą można zdobyć podwójne premie RP. Wśród nich są motocyklowe Touch Base (jazda z Obserwatorium Galileusza do fortu Zancudo), trasa dla aut sportowych On the GOH (na autostradzie Great Ocean Highway) oraz terenowe szaleństwo Turn the Tide (z Great Ocean Highway do Zatoki Paleto). Wystarczy na ekranie wczytywania GTA V nacisnąć odpowiedni przycisk, aby od razu wskoczyć do akcji. Jeśli jesteście już w grze, to listę gier znajdziecie w odpowiedniej sekcji menu pauzy GTA Online.

Jeśli nie robiliście nigdy próby czasowej w trybie gry swobodnej, nasi przyjaciele z GTA Series Videos pokazują, co Was może czekać:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *