Tydzień szefowskich premii w GTA Online: podwójne GTA$ i RP za zadania VIP-a i nie tylko

actual_1454694672Przez cały najbliższy tydzień w GTA Online VIP-y SecuroServ i ich zapracowani ochroniarze mogą liczyć na podwyżkę. Jeśli do 11 lutego zainwestujecie swój czas w zadania i wyzwania VIP-a oraz specjalną listę gier, podwoicie swoje premie GTA$ i RP. W zestawie korzyści znajdziecie także mnóstwo zniżek na samochody, śmigłowce, odzież i łodzie z aktualizacji GTA Online: Szefowie i inni przestępcy, a także znaczne obniżenie progu wymagań dla założenia organizacji VIP. Dodatkowo dostępna będzie weekendowa premia GTA$ i RP za grę w tryb adwersarza Biegacz. Szczegóły poniżej.

PODWÓJNE GTA$ I RP ZA ZADANIA I WYZWANIA VIP-A
Niezależnie od tego, czy zamierzacie zdobyć wyróżnienie pracownika miesiąca w organizacji swojego VIP-a, czy chcecie potrenować współpracę z innymi ochroniarzami, od teraz do czwartku 11 lutego we wszystkich „vipowskich” zajęciach trybu gry swobodnej zarobicie podwójne GTA$ i RP. Premie dotyczą m.in. ochraniania jachtu VIP-a (lub atakowania jachtu rywala) w Ochronie antypirackiej, zabijania VIP-ów ukrywających się w Poszukiwaniu VIP-a bądź kradzieży najcenniejszych pojazdów w Zmianie właściciela. Zaglądajcie w tym tygodniu na Newswire, ponieważ szykujemy specjalną serię artykułów z vipowskimi poradami.

PODWÓJNE GTA$ I RP ZA LISTĘ GIER Z EWAKUACJĄ I STREFĄ ZRZUTU
W ten weekend najszybszym sposobem na zwiększenie swoich zdobyczy jest wzięcie udziału w specjalnej 12-osobowej liście gier zapewniającej podwójne premie GTA$ i RP, która dostępna jest bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V. Jedno naciśnięcie przycisku zabierze Was do listy gier z innymi podobnie myślącymi korpozbirami, gotowymi rozegrać dwa nowe tryby adwersarza w GTA Online: Ewakuację i Strefę zrzutu. Jeśli będziecie chcieli powtórzyć zabawę, nie trzeba ponownie uruchamiać gry! Wystarczy odszukać listę w menu pauzy, w sekcji Listy gier stworzone przez Rockstar.

PRÓG 500 000 GTA$ DLA VIP-A
Gdyby kogoś naszła ochota samemu zabawić się w szefa i rozkręcić własną organizację, w tym tygodniu ilość posiadanej gotówki wymaganej do zostania VIP-em zostaje obniżona do 500 000 GTA$. Otworzenie własnego biznesu nic nie kosztuje, to po prostu wymagany próg zamożności, który należy osiągnąć, aby zyskać status VIP-a. Aby dowiedzieć się, jak założyć swoją organizację i nie tylko, zapraszamy do lektury porad na temat wcielania się w VIP-ów i ochroniarzy.

25% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE AUTA I ŚMIGŁOWCE Z DODATKU SZEFOWIE I INNI PRZESTĘPCY
Dodatek Szefowie i inni przestępcy wprowadził cały szereg nowych środków transportu dla będących pod częstym ostrzałem VIP-ów, którzy lubią posmakować w życiu nutki dekadencji. Najlepszą opcją do ucieczki będzie limuzyna z wieżyczką Benefactor; wśród sportowych klasyków mamy takie perełki jak Imponte Nightshade, Declasse Mamba czy Bravado Verlierer; a dodatkowo dostępne są opancerzone wersje wozów Gallivanter Baller, Enus Cognoscenti i Benefactor Schafter. Wszystkie te auta będą do 11 lutego przecenione o 25%. W kuluarach Schlongberg Sachs wszyscy też powtarzają, że nie można przepuścić 25% zniżki na śmigłowce SuperVolito Carbon i SuperVolito.

PAKIET SZEFOWSKICH KORZYŚCI
Oprócz powyższych korzyści dorzucamy też kilka innych promocji, aby pomóc wszystkim mieszkańcom Los Santos wkroczyć w świat elit kultury i wyrafinowania. Szlafroki i bonżurki będzie można kupić za pół ceny, a wszystkie usługi Docktease będą o 10% tańsze, tak samo jak opcje modyfikacji jachtów.

PODWÓJNE GTA$ I RP W BIEGACZU 6 i 7 LUTEGO
Jeśli od szefowskich zajęć integracyjnych wolicie bardziej tradycyjne sporty kontaktowe, to w ten weekend możecie zgarnąć podwójne premie GTA$ i RP za rozgrywanie trybu adwersarza Biegacz.

via: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *