Tydzień trybu swobodnego GTA Online: podwójne premie GTA$ i RP w trybie gry swobodnej i nie tylko (26.08 – 1.09)

actual_1472212535

W tym tygodniu w GTA Online tryb gry swobodnej aż ocieka okazjami do powiększenia stanu swojego konta w banku Maze oraz poprawienia swojej reputacji. Chaotyczna, improwizowana rozgrywka i wyzwania z trybu swobodnego do czwartku 1 września będą zapewniać podwójne premie GTA$ i RP. Dostępne będą też nowe zniżki na wybrane pojazdy i modyfikacje, a także uzbrojenie i malowania broni (w tym złote i luksusowe). Do tego dochodzi nowy wyścig premium dla graczy szukających szybkiego zarobku.

PODWÓJNE PREMIE GTA$ i RP W TRYBIE SWOBODNYM

Od dzisiaj udział w wydarzeniach trybu swobodnego GTA Online (z pominięciem prób czasowych) zapewnia podwójne premie GTA$ i RP. Przygotujcie się więc do akcji i wyzwań z aktualizacji Wydarzenia trybu swobodnego, czyli wszystkiego od destrukcji z trybu Demolka do przemytniczych przygód z trybu Dostawa.

ZNIŻKI NA WYBRANE POJAZDY I MODYFIKACJE

Wiele wydarzeń trybu swobodnego wymaga szybkich i mocnych kółek, więc skorzystajcie z aktualnych zniżek na pojazdy. Jeśli szukacie wozu, który pomoże ukończyć Wyzwanie Zbiórka, to polecamy szybkiego Vapida FMJ, który jest o 25% tańszy. A zniżka 50% na Karina Sultana RS od Benny’ego pozwoli wam z sukcesami rywalizować w Gorącym towarze. Oprócz tego zachęcamy do ochrony swoich nowych pojazdów, którą ułatwi zniżka 50% na bomby samochodowe – idealne do kasowania nieostrożnych wrogów uciekających z Waszymi fantami. Swoje nieco poobijane wozy możecie potem odświeżyć dzięki zniżce 25% na lakier.

WYPRZEDAŻ BRONI I AMUNICJI W AMMU-NATION

Ludzie z Ammu-Nation rozumieją, że jeśli ktoś chce rywalizować w takich dynamicznych trybach jak Król na zamku, to potrzebuje porządnej siły ognia. Dlatego też przygotowali zestaw obniżek, które pomogą Wam się dozbroić. Skórę ochronicie dzięki tańszym o 50% pancerzom, a także tańszym o 25% pistoletom, SMG i karabinom szturmowym. Rozwalcie wroga, a nie swoje konta. Warto też atakować ze stylem, więc zapraszamy do kupowania o 50% tańszych malowań na broń z aktualizacji Brudny szmal i Szefowie i inni przestępcy.

KASKADERSKI WYŚCIG PREMIUM „RAJD”

Dobrą kasę możecie w tym tygodniu zarobić na trasie Rajdu, obecnie trwającego wyścigu kaskaderskiego premium, który tak jak inne wyścigi premium zapewnia zwycięzcy 100 000 GTA$, za drugie miejsce 30 000 GTA$, a za trzecie 20 000 GTA$. To wyścig z punktu do punktu przez pustynię Senora, który jest dostępny tylko dla samochodów sportowych i zapewnia wszystkim uczestnikom potrójną premię RP. Dostępny przez znacznik na Legion Square i aplikację Szybka akcja w iFruicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *