Wesołych Świąt 2016 w GTA Online, nowe superauto Truffade Nero i wiele więcej

Święta oficjalnie nadejdą kilka dni wcześniej dzięki aktualizacji Wesołych Świąt 2016 w GTA Online. W tym roku w sklepach w Los Santos pojawi się nowy asortyment, ale wrócą też popularne przedmioty z poprzednich świątecznych aktualizacji. Wisienką na torcie będzie nowe superauto dostępne w warsztacie Benny’s Original Motor Works.

Poczujcie atmosferę Świąt dzięki okolicznościowym swetrom i czapkom, a także powracającym klasycznym maskom, mikołajowym strojom i innym elementom świątecznej odzieży. Wszystko dostępne zupełnie za darmo do 9 stycznia.

Rozświetlcie ulice nowymi strojami dostępnymi w sklepach odzieżowych – każdy zaopatrzony jest w światełka, które mogą jaśnieć, pulsować bądź migotać. Lub pójdźcie śladami swojego pijanego wujaszka i chwyćcie wyrzutnię fajerwerków dostępną w Ammu-Nation (lub znajdźcie ją w Wigilię pod choinką, jeśli byliście w tym roku grzeczni), aby w wybuchowym stylu świętować świąteczny czas w oczekiwaniu na rzadkie w Los Santos opady śniegu.

 

JUŻ DOSTĘPNE U BENNY’EGO: TRUFFADE NERO I NIESTANDARDOWY NERO

Ten pochodzący z błogosławionej świątyni modyfikacji Benny’s Original Motorworks supersamochód jest łatwy do podrasowania i robi ogromne wrażenie swoimi osiągami i smukłą stylistyką. Jeśli to dla Was za mało, to pamiętajcie, że w najbliższych tygodniach udostępnimy jeszcze więcej zawartości z dodatku Import/Eksport.

DO ODBLOKOWANIA ZA DARMO: PIŻAMA I BONŻURKA W PASKI (20.12 – 2.01)

Dostępne do niedzieli 2 stycznia: wystarczy zalogować się do GTA Online, aby odblokować wyrafinowane piżamy i bonżurki w paski.

KONKURS SNAPMATIC #FESTIVESURPRISE2016

Czym byłyby Święta bez przesadnego wrzucania na LifeInvadera zdjęć, których celem jest sprawienie, aby nasi znajomi zzielenieli z zazdrości? Fotografujcie swoje prezenty bądź uchwyćcie ducha Świąt i weźcie udział w konkursie Snapmatic #FESTIVESURPRISE2016. Oznaczcie najlepsze zdjęcia w GTA Online tagiem #FESTIVESURPRISE2016, aby mieć szansę na wygranie jednej z pięciu nagród głównych w postaci 1 000 000 GTA$. Prace należy zgłaszać do godziny 23.59 czasu ET w poniedziałek 2 stycznia. Oficjalne zasady.

ŚWIĄTECZNE PREMIE: PODWÓJNE GTA$ I RP W WOJNIE O TEREN + ZNIŻKI 25%

Podwójne nagrody za walkę z rywalami w trybie Wojna o teren zostają przedłużone. Dodatkowe GTA$ i RP będą przyznawane do czwartku 22 grudnia.

Sprawcie też sobie dodatkowy prezent w postaci poniższego asortymentu, który do 2 stycznia jest w GTA Online przeceniony o 25%, w tym luksusowe pojazdy, nieruchomości i uzbrojenie.

Pojazdy naziemne: Enus Super Diamond, Nagasaki Shotaro, malowania i neony
Pojazdy latające: Buckingham Nimbus i Volatus
Nieruchomości: apartamenty Eclipse Towers, domy na palach i wystrój luksusowych mieszkań
Ammu-Nation: granatnik kompaktowy, strzelba automatyczna, Mini SMG i karabin kompaktowy
WYŚCIG PREMIUM „SPADEK”

Najnowszym wyścigiem kaskaderskim dostępnym w GTA Online jest „Spadek”. Do 2 stycznia możecie udawać się do żółtego znacznika na Legion Square lub korzystać z aplikacji Szybka akcja, aby rywalizować o solidne nagrody GTA$ wypłacane dla najlepszych trzech kierowców. Niezależnie jednak od miejsca na mecie każdy dostanie potrójną premię RP za sam udział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *