Wesołych Świąt w GTA Online!

actual_1450710979Uczcijcie wraz z nami w GTA Online czas Świąt dzięki aktualizacji Wesołych Świąt 2015. W tym roku na PlayStation 4, Xbox One i PC dostępna będzie cała gama świątecznych strojów i akcesoriów, w tym:

  • Nowe stroje Mikołaja i kolekcja przytulnych piżam
  • Maski Mikołaja i Mikołajowej, wrednych elfów, szurniętego ciastka, świątecznego zapaśnika i inne
  • Trzy świąteczne klaksony samochodowe
  • Choinki na Legion Square i we wszystkich kupionych mieszkaniach, domach na palach i na jachtach

Poza tym na wszystkich platformach dostępna będzie odzież świąteczna z poprzednich lat, w tym oryginalne maski i odzież z zeszłorocznej aktualizacji Wesołych Świąt i aktualizacji świątecznej z 2013 roku. W czasie Świąt na wszystkich platformach będzie można również zdobyć prezenty specjalne, m.in. szansę na udział w bitwie na śnieżki podczas rzadkich w Los Santos opadów śniegu, a także tryby-niespodzianki, które rozszerzą i tak już ogromną pulę trybów adwersarza na PS4, Xbox One i PC.

actual_1450710989WYZWANIE SNAPMATIC #FESTIVESURPRISE2015
Zaprezentujcie do 6 stycznia 2016 r. w Social Club swoje najlepsze świąteczne zdjęcia Snapmatic, aby zgarnąć jedną z pięciu nagród w wysokości miliona GTA$ oraz wyróżnienie w Newswire. Aby wziąć udział w konkursie, należy oznaczyć zdjęcia w Social Club tagiem #FestiveSurprise2015. Oficjalne zasady.

ŚWIĄTECZNA TRANSMISJA GTA ONLINE
Zajrzyjcie jutro 22.12 o godz. 17:00 ET (23:00 czasu polskiego) do serwisów Twitch bądź YouTube Gaming, aby zobaczyć drugą doroczną świąteczną transmisję z GTA Online z udziałem naszych gości specjalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *