Widok z pierwszej osoby w Grand Theft Auto V? Rockstar Games przypadkowo zdradziło szczegóły!

actual_1410520962

Rockstar Games przypadkowo zdradził szczegóły na temat nowej możliwość w Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC. Nowina jak szybko się pojawiła tak szybko znikła, jednak internet nigdy nie zapomina i dzięki rejestrom Google, możemy przeczytać o co w tym wszystkim chodzi!

Mowa oczywiście o dodatku w postaci widoku z pierwszej osoby dla wersji na konsole nowej generacji i PC. Wiadomość pojawiła się na oficjalnej stronie Rockstar Support. Pewien użytkownik zapytał „gwiazdę” jakie nowości ujrzymy w nowej wersji „piątki”, po chwili Rockstar Games odpisało dość sporo. Oprócz podstawowych informacji, o których wszyscy wiemy (jak nowe bronie, pojazdy itp.), możemy przeczytać o specjalnych ulepszeniach w tym pierwszoosobowy widok postaci w pojazdach, oraz pieszo.  Pełny przetłumaczony artykuł możecie przeczytać poniżej:


„Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta możliwości PlayStation 4, Xboksa One i komputerów osobistych, przynosząc ogromną liczbę usprawnień graficznych i technicznych, wynoszących ją na nowy, nieosiągalny wcześniej poziom szczegółowości. Zwiększony zasięg rysowania, lepsza jakość tekstur, większe natężenie ruchu i zwiększona rozdzielczość. Wszystko to współpracuje ze sobą dając nowe życie miastom, miasteczkom, pustyniom i oceanom z dzieła Rockstar North.

Cała nowa zawartość stworzona od premiery Grand Theft Auto Online, wliczając w to poszerzony wybór zajęć, nowy arsenał, zestaw samochodów, posiadłości do kupienia i przedmiotów dla naszych postaci będzie dostępne na PS4, Xboksie i PC. To, i dużo, dużo więcej. Dodatkowo, obecni gracze dostaną możliwość przeniesienia swoich postaci z GTA Online na wybraną przez nich nową platformę.
Grand Theft Auto V dla komputerów osobistych zostanie również zaopatrzone w edytor materiałów video.
Ponadto, pojawią się następujące ulepszenia:

  • Całkowicie nowy system widoku z pierwszej osoby dla pojazdów, który pokaże ich wnętrze, a nawet w pełni funkcjonalne prędkościomierz, obrotomierz, podświetlane zegary itd.
  • Tryb pierwszoosobowy poruszając się na pieszo
  • Multum nowych easter eggów i losowe wydarzenia dla kampanii fabularnej
  • Nowe zwierzęta zamieszkujące Los Santos
  • Gracze przenoszący postacie z PS3 lub Xboksa 360 otrzymają darmowe bronie i garaż w GTA Online
  • Przebudowany ekran wyboru postaci”

Szykuje się wielka rewolucja w historii Grand Theft Auto. Prawdopodobnie więcej informacji o tych ciekawych rozwiązaniach zobaczymy niebawem. Przypominamy, że Grand Theft Auto V zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One już 18 listopada 2014 roku, natomiast na wersję PC poczekamy do 27 stycznia 2015 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *