Więcej czasu dla wersji PC Grand Theft Auto V – Rockstar Games wyjaśnia!

actual_1410520799

Po poznaniu dat premier Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji, oraz PC wiele osób zaszokowało to jak wielką rozbieżność między premierami na konsole i komputery osobisty zapodał nam Rockstar Games. Nie minęło kilka dni, kiedy „gwiazda” już ustosunkowała się do tak opóźnionej premiery i wszystko tłumaczy tym, że firma potrzebuje więcej czasu, by dopracować wersje GTA V na PC w jak najlepszy sposób – mówiąc inaczej, Rockstar Games chce pokazać piękno świata gry w najlepszej okładce graficznej jakiej widział świat. Oświadczenie możecie przeczytać poniżej.

Cieszymy się, że tak wielu z was ekscytuje się nadchodzą premierą nowych wersji GTA V. Nie możemy się już doczekać momentu, w którym zdradzimy bliższe szczegóły w tej kwestii. Jesteśmy także nieprawdopodobnie podekscytowani przeniesieniem GTA V na PC. Gra w tej wersji wymaga jednak trochę więcej czasu na produkcję. Jest on potrzebny, by upewnić się, że wydanie to jest tak niesamowite i dopracowane, jak to tylko możliwe.

Miejmy nadzieję, że Rockstar Games nie postawi tylko na grafikę i porządnie zajmie się optymalizacją gry,  bo chyba wszyscy nie chcemy powtórki z wpadki jaką był port GTA IV na komputery osobiste. Jeśli gra będzie tak dobrze zoptymalizowana jak Max Payne 3, to śmiem twierdzić, że każdy z PeCetowców będzie zadowolony! Pozostaje nam czekać do stycznia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *