Więcej informacji i screenów z edycji specjalnej i kolekcjonerskiej GTA V!

Wersja specjalna i kolekcjonerska to nie tylko ciekawe fanty materialne, ale też wirtualne, bowiem jakie byłyby te edycje gdyby nie takie dodatki jak nowe postacie, stroje, tatuaże, bronie, zdolności czy zajebiste i unikalne bryki! Poniżej znajdziecie opisy każdego z rozszerzeń (tłum. – ’Eu’):

Niestandardowe postacie w Grand Theft Auto Online (edycja kolekcjonerska)

W GTA Online będziemy mogli w całkiem nowy sposób tworzyć bohaterów. Możesz dostosować wygląd swojego podopiecznego wybierając jego dziedzictwo jak również wyznaczyć dominujące geny od któregoś z rodziców. W ten sposób postać będzie do nich podobna. Dodatkowo możesz wybrać jakie czynności czy zajęcia lubisz praktykować – począwszy od nielegalnej pracy, sportów i leniuchowania na tapczanie. Wszystko to ma wpływ na postrzeganie bohatera i jego zestawu skillów (zawsze możesz awansować na wyższy poziom poprzez rozgrywkę). W wersji kolekcjonerskiej dostaniesz Nico Bellica oraz Claude’a i Misty z Grand Theft Auto 3 jako możliwych rodziców, od których można pobrać pulę genów.

Ulepszenie zdolności specjalnej

Michael, Franklin i Trevor mają swoje własne, unikalne zdolności specjalne, które mogą być aktywowane, gdy ich wskaźnik będzie napełniony. Napełniać go można poprzez wykonywanie różnych czynności. Michael jest ekspertem od strzelania, a jego zdolnością jest spowalnianie czasu. Franklin jest uzdolnionym kierowcą i również potrafić spowalniać czas, lecz tylko, gdy prowadzi samochód. Zaś Trevor jest uzależnionym od narkotyków socjopatą, którego zdolnością jest zadawanie obrażeń z dwukrotną siłą i przyjmowanie ich o połowę mniej niż pozostali bohaterowie. Ulepszenie jest dostępne zarówno w edycji specjalnej jak i kolekcjonerskiej, a polega ono na tym, że pasek zdolności specjalnych będzie się sam regenerował do 25%.

Dodatkowe bronie, ubrania, tatuaże i wiele więcej

Bez względu na to, którą wersję gry wybierzesz, lokalne Ammu-Nation będzie uposażone w dwie bronie specjalne, które mają swój unikalny sposób kustomizacji – pistolet kalibru .50 oraz shotgun Bullpup. Masz również dostęp do młotka, którym możesz wybić głupoty z głów co niektórych ludzi. Gdy odwiedzisz lokalne sklepy w Los Santos i Blaine County, otrzymasz dyskont w wysokości 20% na odzież i dostęp do specjalnych przedmiotów. Michael, Trevor i Franklin otrzymają jeden strój, specjalną fryzurę, wzór zarostu, tatuaż oraz część ubioru.

Próby Samolotem Wyczynowym i Unikalne Bryki

Weź udział w próbach samolotem wyczynowym i pokaż na co ciebie stać. Będziesz latać nad górami, pustynią, oceanem, miastem mijając kolejne checkpointy tak, by wycisnąć z samolotu ostatnie soki. Wykonanie każdego takiego zadania będzie skutkowało w poprawieniu zdolności pilotowania samolotów. Potem możesz porównać czasy z przyjaciółmi. W wersji kolekcjonerskiej dostaniesz również ekskluzywny garaż, w którym znajdziesz sportowy motocykl, CarbonRS oraz Hotknife, hotroda rodem z lat trzydziestych ubiegłego wieku. W GTA Online dojdzie również elektryczna hybryda, Khamelion, którą można zamówić przez telefon w trakcie gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *