Wyprzedaże i bonusowe RP i GTA$ w GTA Online w ramach amerykańskiego święta pracy

actual_1441374539

Od 4 do 7 września z okazji amerykańskiego święta pracy Rockstar Games przygotował dla graczy GTA Online masę wyprzedaży, oraz bonusowych punktów RP i GTA$. Przez każdy dzień począwszy od 4 września będziemy dostawać nowe pozycje z wyprzedażami, oraz bonusy w wybranych akcjach. I tak…

Piątek, 4 września: wyprzedaże Elitas Travel

W pierwszy dzień sklep Elitas Travel mający w swojej kolekcji wszystkie powietrzne maszyny, oferuje 25% zniżki na wszystkie pojazdy, oraz sponsoruje podwójne premie RP i GTA$ we wszystkich powietrznych akcjach (wyścigach powietrznych i skokach spadochronowych).

Sobota, 5 września: wyprzedaże Legendary Motorsport

Kolejnego dnia wielkie zniżki oferuje Legendary Motorsport. Sklep przygotował 25% zniżki na wszystkie modele samochodów i motocykli jakie posiada. Oprócz tego sponsoruje premie RP i GTA$ we wszystkich wyścigach lądowych.

Niedziela, 6 września: wyprzedaże Docktease Labor

W niedziele z 25% zniżką będziecie mogli zaopatrzyć się w którąś z maszyn wodnych oferowanych przez Docktease Labor. Jeśli jeszcze nie macie łodzi to polecam zaopatrzyć się w nią już w niedziele! Oprócz tego oczywiście czatujcie na premie RP i $GTA we wszystkich wyścigach wodnych.

Poniedziałek, 7 września: wyprzedaże Warstock Cache & Carry Labor

Na koniec dwa grosze dorzucił również sklep, który każdy powinien dokładnie znać. 25% zniżki na wszystkie pojazdy w najlepszym militarnym salonie w Los Santos to kusząca propozycja by i w poniedziałek wejść do świata GTA Online. W ten dzień premie zgarniecie grając we wszystkie deathmatche.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *