„Zobaczyć GTA V i umrzeć” – Polygamia.pl

 

Redaktorzy serwisu Polygamia.pl mieli okazję zobaczyć Grand Theft Auto V w akcji i zaraz po tym podzielili się z nami swoimi wrażeniami. Obszerny artykuł napisał Tomasz Kutera, który jak twierdzi – jest zachwycony efektem jaki uzyskał Rockstar, jednak nie wyszedł z pokazu z „opadniętą szczęką”.

„Czy wyszedłem z opadniętą szczęką? Nie powiedziałbym – wiedziałem, czego się spodziewać i dokładnie to otrzymałem. To stare, dobre GTA – ogromne i z trzema bohaterami, ale ciągle to samo, co zawsze (co nie jest oczywiście akurat w tym wypadku wadą). Swoją drogą, doskonale widać było, że gra szykowana jest jeszcze na kończącą się właśnie generację, wygląda bowiem… mocno średnio. Publikowane od miesięcy obrazki są naprawdę mocno poprawiane. Ale ciężko mi to uznać za jakąś specjalnie wielką wadą, nie grafiki oczekuję od tej produkcji.”

Artykuł jest dość obszerny, więc życzę miłego czytania:

„Kiedy masz w rękach taką markę jak GTA, musisz wyznaczać sobie ambitne cele – Rockstar zdaje się doskonale zdawać sobie z tego sprawę. Na prezentacji, na której w poniedziałek oglądaliśmy grę, przedstawiciel firmy wprost wyznał, że dzięki piątej części serii twórcy zamierzają ustanowić nowy rekord otwarcia w całym świecie rozrywki (nie tylko tej elektronicznej). Nie mam raczej wątpliwości, że im się to uda.” (kliknij by przeczytać całość)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *