Zróbcie zamieszanie jako Franklin i Lamar i skorzystajcie z premii za Podwójne uderzenie i Krótkie tripy

Oprócz tego w tym tygodniu dostępne są potrójne nagrody za misje od Lamara i pościgi, zniżki na uprawy marihuany i nie tylko

Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom przegrywać intensywnych starć. Taka jest nauka, jaką można wynieść z Podwójnego uderzenia, w którym Franklin i Lamar łączą siły, żeby odpierać ataki napastników dysponujących strzelbami i nieskończoną liczbą żyć. Nieważne, po której stronie staniecie, obie zgarną w ciągu następnych 7 dni potrójne nagrody.

2x GTA$ i RP za Krótkie tripy

Odwiedźcie palarnię na zapleczu studia muzycznego Record A i wypróbujcie najmocniejszy produkt Lamara, żeby odbyć podróż poza ciało. Dzięki temu wcielicie się we Franklina i Lamara, żeby wspomóc LD Organics w podbiciu rynku legalnej marihuany w Los Santos podczas Krótkich tripów, które w tym tygodniu zapewniają 2x GTA$ i RP.

Zrzut ekranu: postać z GTA Online w czarnaej koszulce LD Organics

Darmowa czarna koszulka LD Organics za ukończenie wszystkich trzech Krótkich tripów

Ukończcie wszystkie trzy Krótkie tripy, a gdy kłęby dymu się rozwieją, dostaniecie czarną koszulkę LD Organics (dostarczoną przed 16 grudnia).

Plakat przedstawiający misje od Lamara i logo

3x GTA$ i RP za misje od Lamara

Lamar to także kryminalista z krwi i kości. Skontaktujcie się z nim lub odbierzcie od niego telefon, a następnie ukończcie w tym tygodniu misje od Lamara, żeby podszkolić się w temacie ulicznych przestępstw i zdobyć potrójne nagrody GTA$ i RP.

Zrzut ekranu: postać na motorze w GTA Online i logo misji sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni

2x GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni

Pomimo starań lokalnych aktywistów nie wszystkie substancje zostały zdekryminalizowane w stanie San Andreas. A to oznacza, że wciąż można solidnie zarobić. Ukończenie misji sprzedaży towaru z wytwórni motocyklowych wszelkiego rodzaju zapewni w tym tygodniu podwójne nagrody.

Turkusowe douszne słuchawki Beat Off do zdobycia

Oprócz zachęcających korzyści finansowych, ukończenie jednej dowolnej motocyklowej misji sprzedaży przed 7 grudnia wystarczy, żeby otrzymać turkusowe douszne słuchawki Beat Off.

Zrzut ekranu: postać na motorze w GTA Online z turkusowymi dousznymi słuchawkami Beat Off
Zrzut ekranu: logo pościgów w GTA Online

3x GTA$ i RP za pościgi

Zapomnijcie o przepisach drogowych — w pościgach trzeba się stosować do innych reguł, wymijając nadjeżdżające pojazdy, by uniknąć siedzących na ogonie radiowozów i wyprzedzić innych kierowców. Dotrzyjcie do mety i zdobądźcie do 7 grudnia potrójne nagrody.

Zrzut ekranu: postać z GTA Online w magazynie klubu nocnego

Podwójna szybkość produkcji w magazynie klubu nocnego

Zarządzanie magazynem to umiejętność sama w sobie — uruchomcie terminal w biurze swojego klubu nocnego, żeby odpowiednio przydzielić pracowników i skorzystać z podwójnej szybkości produkcji w magazynie klubu nocnego w tym tygodniu.

Oprócz tego w tym tygodniu do GTA Online wraca kilka innych akcji: Robota w Vespucci (Remiks), Czas zbiorówWskrzeszenie i Zamiana miejsc (Remiks).

Źródło: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *