GameInformer – Customizacja w Grand Theft Auto V

 

Pytania i odpowiedzi:

Dostosowywanie broni brzmi jako wielki aspekt w grze. Jakie są wszystkie typy broni których gracze mogą używać?
Ammunation powraca do GTA V i od teraz można naprawdę dostosować swoją broń. Gracz ma dostęp do szerokiego zakresu modyfikacji, takich jak rozszerzenie magazynków, które pozwalają powystrzelać więcej pocisków między przeładowywaniem, uchwyty aby poprawić dokładność, odcienie broni aby ją przemalować, latarki, tłumiki oraz celowniki. Dodatki takie jak tłumiki pozwalają graczowi dostosować swoje podejście do niektórych misji i wykonać je cichaczem. Rozszerzają gamę opcji taktycznych dostępnych dla gracza.

Czy powracające modyfikacje samochodów, to ukłon w stronę San Andreas?
Na pewno, ale zamiast po prostu być dodatkową opcją do eksperymentowania z samochodami, chcieliśmy lepiej go rozwinąć i zintegrować z grą w taki sposób, aby mogła bezproblemowo działać ze wszystkimi autami które gracz może zdobyć. W niektórych misjach możemy dostosować pojazdy w określony sposób i podjeliśmy decyzję że modyfikacji będzie o wiele więcej, niż to miało miejsce w San Andreas.

 

Czy wszystkie mechaniczne modyfikacje będą obsługiwane w Pay & Spray lub w różnych sklepach (m.in. części dla silnika, sklep felg aluminiowych, itp.)?
Pay & Spray nie pojawi się w tej grze – zostało zastąpione przez LS Customs. Znajdują się one w całym świecie gry i są dostępne dla każdego dostosowania samochodu. Będziesz mógł je dobrać do aut lub motorów, konwersując z mechanikiem które części zmodyfikujesz.

 

Jakie są wszystkie rodzaje drastycznych zmian które można podrasować w pojazdach? Jak głęboko macie zamiar iść w tym kierunku?

Oprócz wielu kosmetycznych zmian dostosowywania takich jak karoseria, prace malarskie/wykończenia, koła, końcówki układu wydechowego, odcieni szyb, koloru dymu opon, dodatkowe oświetlenie i wiele innych dodatkowych akcesoriów, dodaliśmy również zmiany, które wpływają na sterowanie i osiągi pojazdu. Niektóre z tych zmian, które wpływają na sterowanie m.in. hamulce, tuning silnika, zawieszenia, kuloodporne opony, zbrojne panele i oczywiście generalne naprawy! W sumie istnieje ponad 1000 zmian. A kiedy skończysz dostosowywać swój samochód, możesz zrobić jego zdjęcie za pomocą telefonu komórkowego dostępnego w grze i wysłać je na Social Club.

 

Tłumaczenie: gta-five.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *