Premie GTA Online w tym tygodniu: 50% zniżki na jachty, nieruchomości i biura oraz lista gier z 2x GTA$ i RP (9-15 września)

actual_1473439315Za nami gorące sierpniowe dni, a przed nami rozgrywki futbolu amerykańskiego, w związku z czym oferujemy specjalną listę gier z podwójnymi premiami GTA$ i RP, na której znajdują się trzy typowo boiskowe tryby adwersarza. Oprócz tego Docktease i Dynasty8 w GTA Online pomagają wszystkim zasmakować luksusu, oferując solidne zniżki. Z kolei wszyscy, którzy mają chrapkę na odrobinę emocjonującej rywalizacji, mogą sięgnąć po nowy wyścig premium „Pętla w centrum”. Szczegóły poniżej.

LISTA GIER Z PODWÓJNYMI PREMIAMI GTA$ I RP W TRYBACH BIEGACZ, KROK PO KROKU I PRZEKROCZ LINIĘ

Od dzisiaj do czwartku 15 września możecie zdobywać podwójne premie GTA$ i RP w najnowszej liście gier z trzema trybami adwersarza polegającymi na walce o miejsce na boisku:

  • Biegacz II
  • Przekrocz linię IV
  • Krok po kroku III

Aby błyskawicznie wskoczyć do akcji, wybierzcie Tryby adwersarza na ekranie wczytywania GTA V. Możecie też skorzystać z menu pauzy i z listy gier Rockstar wybrać Tryby adwersarza 9.

JACHTY ZA POŁOWĘ CENY ORAZ ZNIŻKI NA MODYFIKACJE

Przez cały tydzień Docktease oferuje 50% zniżki na jachty Galaxy i wszystkie ulepszenia. Zanim rzucicie kotwicę na niebieskich wodach oceanów, wyposażcie swoją łódź we wszystkie potrzebne udogodnienia, bo modyfikacje jachtu, m.in. chromowe wykończenia i kombinacje kolorów, są teraz tańsze o 25%.

BIURA I NIERUCHOMOŚCI ZA POŁOWĘ CENY ORAZ ZNIŻKI NA WYSTRÓJ

Na dzisiejszym rynku królują nabywcy, więc Dynasty8 musi walczyć o klientów, oferując ogromne zniżki, w tym 50% na wszystkie nieruchomości, a także 25% na wystroje. Dynasty8 Executive zapewnia też o 50% tańsze biura i 25% zniżki na wystrój biur i ich modyfikacje.

CARGOBOBY I VALKYRIE ZA POŁOWĘ CENY

Przygotowań nigdy za wiele, więc teraz jest dobra pora, aby sprawić sobie Cargoboba bądź Buckinghama Valkyrie, bo oba można dostać w Warstock Cache & Carry za połowę ceny. W przypadku Valkyrie tymczasowo zdjęto także wymaganie uprzedniego ukończenia napadu na Humane Labs.

ZNIŻKA 25% NA ULEPSZENIE BANSHEE 900R

Brygada Benny’s Original Motor Works także wchodzi do akcji, oferując 25% zniżki na ulepszenie Bravado Banshee do wersji 900R. Podjedźcie swoją standardową maszyną do warsztatu w Strawberry i wyjedźcie podrasowaną, ultraszybką bestią.

actual_1473439327

KASKADERSKI WYŚCIG PREMIUM: „PĘTLA W CENTRUM” DLA BANSHEE 900R

Aktualny kaskaderski wyścig premium to popularna „Pętla w centrum”, która przeznaczona jest dla Banshee 900R, i jak sama nazwa wskazuje jest to seria pętli, śrub i skoczni w centrum Los Santos. Trzech najlepszych kierowców otrzymuje nagrody pieniężne, a wszyscy uczestnicy potrójne premie RP. Jeśli chcecie od razu wskoczyć do akcji, skorzystajcie z aplikacji Szybka akcja w telefonie bądź odwiedźcie żółty znacznik wyścigu premium na Legion Square.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *