Wiosenne nowości w Grand Theft Auto Online

actual_1396451170

Tej wiosny Rockstar Games zapowiada masę nowości, które przewrócą świat GTA V do góry nogami! 3,5 miliona osób korzystało z kreatora zawartości do tworzenia trybów wyścigowych i deathmatchy. W nowym DLC do kreatora zostanie dodana możliwość tworzenia trybu Capture, który jest tak uwielbiany przez większość graczy. Oczywiście te najbardziej wartościowe kreacje będą dodawane do gry przez Rockstara.

Drugą nowością będzie The High Life DLC, w którym zostaną dodane nowe apartamenty, w których z kranów leci Johnny Walker, nowa potężna broń Bullpup Rifle, jak zawsze – nowe elementy garderoby, motocykl Dinka Thrust, oraz trzy nowe samochowy – w tym super samochód Pegassi Zentorno. Owy dodatek przyniesie też debiut kilku posiadłości, co oznacza, że teraz gracz będzie mógł posiadać dwie nieruchomości (z garażami). 

Napady – długo wyczekiwany tryb zadebiutuje już tej wiosny! Drużyna złożona z członków twojego gangu, lub przypadkowych graczy będą współpracować ze sobą w kooperacyjnych misjach by zdobyć chwałę i zysk. Więcej informacji na temat tego dodatku pojawi się wkrótce.

Jeszcze w tym roku wyczekujcie nowych dodatków to Grand Theft Auto Online i Grand Theft Auto V, w tym bardzo gorącym DLC od trybu fabularnego!

actual_1396301035

Nadchodząca aktualizacja przyniesie też masę poprawek, w których możecie oczekiwać: 

  • dodania opcji "Bez-dotyku" dla wyścigów. To pozwoli na odtworzenie standardowych wyścigów z wyłączonymi kolizjami pomiędzy samochodami graczy. Inni gracze będą wyświetlani jako półprzezroczyści, lecz wciąż będziesz mógł zderzać się z pojazdami nie biorącymi udziału w wyścigu, strukturami i dekoracją, ale ten tryb – dla tych którzy chcą w niego grać – eliminuje "tarcie wyścigowe", którego niektórzy chcą uniknąć.
  • gracze będą mogli dzwonić do Lestera i poinformować go, że jego niebiescy przyjaciele mają przymknąć oko do jakiegokolwiek przestępstwa jakie gracz popełni przez krótki okres czasu.
  • w nagrodę za zawodników, którzy zostawią opinię dla misji, otrzymają bonusowe RP przyznane jako premia za każdym razem, kiedy gracz polubi bądź nie polubi treści po zagraniu w nią.
  • wypłaty GTA$ zostaną zwiększone po ukończeniu skoków spadochronowych, wyścigów, deathmatchy i misje LTS z mniej niż 4 graczami.
  • jako część naszego nieustającego dążenia do powstrzymywania oszustów i utrzymywania gry fair jak to tylko możliwe, zamykamy premie RP i będą otrzymywane sumy RP tylko tym, o których wiemy na pewno że nie zdobywali RP poprzez oszukiwanie. Twoje RP zostanie zdjęte tylko, jeśli brałeś udział w modowaniu gry, hackowaniu, przekierowywaniu DNSów, manipulacji plikami w chmurze i innym podobnym zachowaniom. Jeśli szlifowałeś krótkie, legalne misje lub w inny sposób zyskiwałeś niewielką ilość RP bez moddingu, Twój RP nie powinien mieć wpływu na korekty z naszej strony.
  • będziemy naprawiać problem, gdzie gracze którzy zmodernizowali swój osobisty pojazd przed aktualizacją 1.10, byli wstanie sprzedać go tylko za $10.000.

Pamiętajcie także, że wy też tworzycie GTA Online, więc jeśli macie jakąś ciekawą sugestię, lub coś was denerwuje nie krępujcie się o tym poinformować Rockstar Games.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *