Biznesowe DLC do GTA: Online i trybu fabularnego już 4 marca!

actual_1393357340

Już w przyszły wtorek Rockstar Games serwuje graczom GTA Online (trybu fabularnego też dotyczy) świeżutkie DLC, w którym odkryjecie swoją biznesową duszę i poczujecie się jak prawdziwi milionerzy. Już 4 marca wybierz się swoją sportową furą do najbliższego sklepu odzieżowego, by kupić jedne z tych eleganckich ubrań, które każdego dobrego biznesmena zdobić powinny. Oprócz tego do kupienia są także stylowe okularki, które w tym słonecznym mieście są niezbędne. Natomiast jeśli chcecie zmodyfikować swoje ciało, to dostępne będą także nowe fryzury i tematyczne tatuaże. No i nie zapomnijcie kupić nowych masek, które mogą wam się przydać w przyszłych napadach.

Wpadnij też do Ammu-Nation by uzbroić się dwa cholernie mocne bronie – Heavy Pistol i Special Carbine – które mielą ludzi jak maszynka do mięsa! Ostatnim dodatkiem są nowiutkie i superszybkie samochody Albany Alpha, Dinka Jester i Grotti Turismo R, oraz samolot Vestra, który jest gratką dla prawdziwych biznesmeńskich guru!

Przy okazji przypominamy, że wszystkie dodatki z poprzedniego DLC będą dostępne do kupienia tylko do 2 marca, więc jeśli ktoś nie nabył jeszcze limuzyny Albana Roosevelt, czy innych ekskluzywnych rzeczy niech nadrabia zaległości! Więcej informacji o nadchodzących DLC zarówno do GTA Online jak i trybu fabularnego spodziewajcie się wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *