GTA Online: Lowridery przyjadą już 20 października

actual_1444922415Mamy to!

Nadchodząca w przyszłym tygodniu na PS4, Xbox One i PC aktualizacja GTA Online: Lowridery uszczęśliwi wszystkich miłośników samochodowych modyfikacji z Los Santos i hrabstwa Blaine mnóstwem nowych opcji. Nowy warsztat Benny’s Original Motor Works znajdujący się w centrum Strawberry oferuje ogromne możliwości modyfikacji lowriderów, które zmienią starego rzęcha w odpicowanego króla szos.

Odwiedźcie witrynę Benny’ego za pomocą odpowiedniego skrótu w telefonie i wybierzcie sobie jeden z sześciu modyfikowalnych pojazdów. Następnie podjedźcie do szefa warsztatu i odblokujcie nowe modyfikacje lowriderów. Odpicujcie blok silnika za pomocą nowych osłon i filtrów powietrza, wyłóżcie wnętrze wozu welurem, skórą lub wzorzystą tapicerką, wybierzcie wygląd i barwy wskaźników, a następnie wymieńcie kierownicę i dźwignię zmiany biegów. Dołóżcie wisienkę na torcie i zamontujcie sobie hydraulikę – im potężniejsza pompa, tym wyżej da się skoczyć. Na koniec zostaje tylko dorzucić nowe głośniki i woofery, żeby zwiększyć jakość dźwięku.

 

actual_1444922428Warto potem spotkać się ze znajomymi i innymi miłośnikami motoryzacji – będąc we wnętrzu bądź poza pojazdem, za pomocą menu interakcji można otwierać drzwi, bagażnik i maskę. Uruchamiaj także silnik (poza pojazdem), aby rozświetlać neony i podkręcać muzę. Od tej chwili spotkania motoryzacyjne ekip wejdą na zupełnie nowy poziom.

Czekajcie też na esemesy i telefony od Lamara, bo ziomek planuje nowy numer i będzie potrzebować Waszej pomocy. Zbierzcie zaufanych znajomych oraz najlepszych kierowców i strzelców, bo może zrobić się gorąco.

actual_1444922440Zajrzyjcie do Ammu-Nation i sprawcie sobie w pełni automatyczny pistolet maszynowy oraz maczetę. Dostaniecie też szansę na rozszerzenie przestrzeni garażowej oraz floty pojazdów dzięki możliwości kupienia czwartej posiadłości. Do tego dochodzi mnóstwo nowej odzieży, fryzur i akcesoriów, a także 3 nowe tryby adwersarza i wiele innych atrakcji.

GTA Online: Lowridery trafi na PS4, Xbox One oraz PC jako automatyczna aktualizacja zaplanowana na wtorek 20 października. Poniżej prezentujemy przedsmak atrakcji.

actual_1444922451Warsztat Benny’ego w Strawberry w południowym Los Santos pozwala na modyfikowanie lowriderów.

actual_1444922466Eliminowanie przeciwników w stylowym i odpicowanym Albany Primo.

actual_1444922478Dorzućcie sobie hydraulikę i skaczcie lowriderem po całym Los Santos.

actual_1444922495Odpicujcie wszystko od lakieru do głośników i tabliczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *