Rockstar i West Coast Customs prezentują 2013 GTAV Bravado Banshee!

 

Od momentu pojawienia się w Grand Theft Auto III Bravado Banshee stała się symbolem i ucieleśnieniem prawdziwego, sportowego samochodu. Swoim agresywnym wyglądem, stylizacją i potężnym silnikiem spowodowała, że stała się od wybrzeża do wybrzeża najbardziej pożądanym pojazdem – od samego Liberty City aż po Los Santos.

Potrzebna była solidna praca, by w rzeczywistości odtworzyć tą maszynę. Wykorzystując nowoczesne technologie produkcji było to możliwe. Formy, które stworzyły Banshee były cięte maszynowo kawałek po kawałku z najlepszych materiałów. Następnie ręcznie były łączone w jedną całość, by w efekcie końcowym uzyskać replikę Banshee.

Wnętrze samochodu w pełni zostało wykonane ręcznie. Tapicerka była szyta na zamówienie, a cały kokpit wraz z siedzeniami jest pełen emblematów Banshee. Deska rozdzielcza, panele drzwi i centralna konsola zostały wykończone włóknem węglowym. Został również zainstalowany wielokanałowy system audio. W końcu samochód dostał metaliczną, niebieską barwę wraz z białym paskiem przechodzącym przez maskę i dach aż po tylne światła.

W rezultacie otrzymaliśmy supersamochód, który jest godny nazwania go Banshee. By oddać hołd ikonie, w Los Santos Customs będziecie mogli go tuningować o nowe dodatki. Nie tylko wizualne, ale też wydajnościowe. Tego miesiąca GameStop oferuje szansę, by wygrać ten jedyny w swoim rodzaju pojazd jako część PowerUp Rewards™ Epic Rewards Giveaway™

 

Tłumaczenie: Eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *