Superauto Pfister 811 w GTA Online dostępne już dziś. Oprócz tego premie i oferty specjalne Weekendu niepodległości

actual_1467120879Pfistera 811, najnowsze superauto dodane do asortymentu Legendary Motorsport, można już kupić bezpośrednio na stronie legendarymotorsport.net w GTA Online. Firma Pfister próbuje swoich sił w klasie superaut, wchodząc na rynek z mocną i smukłą 811. Aby uczcić premierę nowego wozu, w GTA Online możecie w tym tygodniu skorzystać z szeregu ofert specjalnych. Wśród nich m.in.:

Lista gier wyścigów ulicznych z podwójnymi premiami GTA$ i RP
Do czwartku 30 czerwca
Wypróbujcie swojego Pfistera na liście gier dla maks. 8 graczy z akcjami „Senora Freeway”, „Wyścig zbrojeń” i „Podróż w interesach”.

40% zniżki na limuzynę z wieżyczką i Karina Technical
Macie już dość wybierania pomiędzy komfortem i statusem limuzyny a przydatnością wozu bojowego? Dzięki limuzynie z wieżyczką, którą wprowadził dodatek Szefowie i inni przestępcy, nie musicie już wybierać. A jeśli wolicie coś mniej ekstrawaganckiego, ale wciąż przydatnego do walki na szosie, to warto zastanowić się nad kupieniem tańszego o 40% Karina Technical.

40% zniżki na maski
Zapraszamy do sklepu Maski filmowe Vespucci, aby odświeżyć swoją kolekcję.

50% zniżki na testosteron żarłacza tępogłowego
Wspomóżcie się testosteronem dzięki obniżce ceny suplementów.

actual_1467124623Od piątku 1 lipca świętujemy Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Będą monster trucki, motocrossy, fajerwerki i ogromne spożycie GTA$ i RP.

Lista gier Weekendu niepodległości z podwójnymi premiami GTA$ i RP
Od piątku 1 lipca do poniedziałku 4 lipca
Lista gier dla maksymalnie 8 graczy z mapami „Ku krańcom szosy” (DDM), „Przez dzicz” (z zablokowanymi Liberatorami) i „Jeziorna eskapada” (z motocyklami Sovereign).

Cała zawartość Zestawu Dnia Niepodległości wraca do GTA Online w piątek 1 lipca i będzie dostępna do 11 lipca. Dodatkowo oferujemy zniżki 25% na:

  • monster trucki Liberator,
  • motocykle Sovereign,
  • wyrzutnie fajerwerków i stosowną amunicję,
  • patriotyczną odzież Zestawu Dnia Niepodległości, m.in czapki i koszulki.

Już wkrótce ujawnimy też więcej szczegółów na temat zbliżającej się przedniepodległościowej transmisji z ekipą Rockstar oraz gośćmi specjalnymi. Zabawa już w ten piątek o godz. 17:00 ET na oficjalnych kanałach Rockstar YouTube i Twitch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *