Napady w GTA Online już dostępne!

actual_1425957536

 

Napady, zupełnie nowy tryb współpracy dla 4 graczy w GTA Online, który pozwoli wspólnymi siłami dokonywać emocjonujących, wielostopniowych napadów i rabunków w całym Los Santos oraz hrabstwie Blaine, jest już dostępny bez dodatkowych opłat w Grand Theft Auto Online.

Zaplanujcie, przygotujcie, wykonajcie – Napady Online to wiele misji z nowym rodzajami rozgrywki, pojazdami, uzbrojeniem i scenariuszami, które dogłębnie sprawdzą możliwości całej drużyny: od hakowania, skradania się i precyzyjnej jazdy do walki w przestworzach czy strzelania wyborowego.

4-osobowe zespoły, 4 rodzaje rozgrywki – Wybierzcie swoje role i strategię działania, aby ukończyć każdy etap napadu, i wykażcie się dobrą komunikacją, aby skoordynować udany napad. W niektórych misjach drużyna musi działać niczym jeden organizm, w innych wypełnienie kluczowych celów wymagać będzie podzielenia się rolami. Rozgrywajcie napady wielokrotnie, aby spojrzeć na nie z różnych perspektyw i wypełnić elitarne wyzwania przynoszące wysokie premie gotówkowe.

Nowe tryby Adwersarz – Wprowadzają do GTA Online nowe formy współzawodnictwa, a zadania dnia i nowe zajęcia w trybie gry swobodnej tchną nowe życie w i tak już rozszalałe ulice Los Santos i hrabstwa Blaine.

Zbierzcie drużynę – Stwórzcie swoją ekipę bądź dołączcie do jednej z istniejących na Rockstar Games Social Club, aby zdobyć podczas rozgrywki dodatkowe RP.

Zacznij już teraz – Napady dostępne są bezpłatnie w Grand Theft Auto Online na PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One (gracze PC otrzymają dostęp do Napadów w GTA Online, gdy GTA V zadebiutuje na tej platformie 14 kwietnia). Aby przejść do Napadów, należy uruchomić GTA V na podłączonej do internetu konsoli i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Pełna lista dzisiejszych aktualizacji znajduje się na stronie pomocy Rockstar.

via: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *